אודות

מטבחי do it , הולכים על הכל….למענך…

מטבחי דואיט יצרן המטבחים בתפיסת האיכות המובילה בישראל, היחיד שנותן פתרון כולל מטבח מושלם כולל ארונות, שיש, כיור, ברז, תנור, כיריים, קולט אדים, פירוק והרכבת המטבח החדש תוך כדי ירידה 

לפרטים, עד לפרט האחרון, גאה להציג בפניכם את הדבר האמיתי בתחום מערכות המטבח: מטבח שהוא כליל השלמות עם איכות ללא פשרות. נוחות מכסימלית, חדשנות אינסופית, מקוריות, עיצובים מרהיבים ורמת גימור מושלמת.

מטבחי דואיט הינה החלוצה בתחום המטבחים שנותנים לך פשוט את הכול, ללא פשרות, ללא התפשרויות ומהמקום האמיתי של אהבת העץ והמטבח.

לרשות החברה עומד צוות מעצבים מהשורה הראשונה שמעצבים לך מטבח בהתאמה אישית עלפי תפיסת עולם של Taylor made על פי צרכי הלקוח, כאשר התכנון והעיצוב נעשים ע"י מעצבות ומעצבים בכירים, אשר מעצבים מטבח לכול אחד ואחת ע"פ החיבור של האדם לעיצוב, לתפיסה, לחללים, להרמוניה ועוד…

מטבחי דואיט מתאפיינת בחשיבה גלובלית, תוך התאמה לצרכים ולתנאי מזג האוויר הישראלי, הנדסת אנוש חכמה, תשתית יצור מתקדמת הנחשבות למילה האחרונה בתחום והמסוגלות לתת פתרונות למגוון נרחב של סגנונות עיצוב, תוך גמישות מרבית והתאמה לאורח חייו וסגנונו של הלקוח.

מטבחי דואיט שמה דגש מיוחד לא רק על האיכויות הגבוהות והבלתי מתפשרות ברמת איכות החומר, אלא על בולטות, נוכחות מרשימה ויופי מהמם. החברה שמה דגש רב על איכות החומרים תוך ירידה והקפדה עד לפרטים הסופיים. הטיפול בעץ ובחומר הינו קפדני ביותר, בכל תהליכי היצור, בהרכבת הפרזולים, המתקנים, הנשלפים,החיבור בין כל חלקי העץ והמטבח עד לשלב בו המטבח מוכן ועובר תהליך אחרון מקיף של בדיקת מחלקת בקרת איכות, שעוברת וחותמת על כל חלק וחלק במטבח באופן אישי, כך שלמעשה, כמו ביצירת אמן, כך כל חלק במטבחי דואיט, עובר חתימה אישית..

כל זה נעשה על מנת שתיהנו מהמטבח שישרת אתכם למשך ובמשך שנים של ריגוש ללא הפסקה היות ואנו מאמינים כי המטבח הינו לב הבית שפועם מהתרגשות ומאהבה ליצירת המופת שמותקנת בחלל המרכזי של הבית, שהוא למעשה חלל אירוח פתוח ונראה לכול שלמעשה מהווה את האני מאמין שלכם ואת האישיות הפנימית של המשפחה, כל כול החום שבה, ההרמוניה, השלווה והעשייה.

אנו במטבחי דואיט כבר מזמן הבנו שהמטבח אשר לקוחותינו רוכשים אצלנו אינו באמת מטבח אלא יותר חלום, אשר על מנת להשיגו משקיעים כספים רבים, שעות רבות, חשיבה מאומצת ותכנון מעמיק עד אחרון הפרטים…

אנו יודעים שהתעסקות עם חלומות אינה תהליך פשוט ועל מנת להגשימם עלינו להיות הטובים ביותר.

כחלק מאמונתו זו ובעידוד ותמיכתם ללא סייג של בעלי החברה החלנו בביצוע תהליכים מסיביים לשיפור השרות ללקוח לאחר הקנייה (after – sale.) מאמצים כוללים הכשרת נציגי\ות שרות נוספות, חיזוק הידע המקצועי בקרב בעלי המקצוע, זמינות גבוהה יותר ללקוחות וקיצור לוחות הזמנים, ועוד…

בנוסף, כיוון שהחברה משלבת מספר תהליכים נוספים למעט אספקת והרכבת ארונות המטבח אשר יש לבצע בבית הלקוח(כדוגמא: שיש, מוצרי חשמל,ברזים ,כיורים וכו'). אנו דואגים לבחור את ספקי, המוצרים הטובים ביותר אשר הינם בעלי שרות הלקוחות המפותח ביותר ומלווים אותם לכל אורך הטיפול בכל אחד מלקוחותינו.

דגש נוסף ומיוחד ניתן לבחירת אנשי הקצה אשר מבצעים את העבודה בבית הלקוח. אנשים אלו נבחרים בקפידה רבה תוך בחינת מקצועיותם,יושרם ויחסם ללקוח.

לדעתנו, הסוד לנתינת שרות טוב,הוא ההבנה כי ללקוח מגיע השרות הטוב ביותר עבור כספו ואף אחד לא "עושה לו טובה" כאשר הוא מספק לו אותו. הבנה זו בשילוב אמונתנו בגישה אישית ובלתי פורמאלית יוצרים יחסים משפחתיים ונעימים עם קהל לקוחותינו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *